Русский     Українська     English

Объединённая левая оппозиция

Комсомол Украины

Товарищ, сбросим Киевскую хунту вместе!

Бой за Украину лишь начинается

         

Комсомольцы Западной Украины готовы бороться за будущее своей Родины, за ее целостность и независимость

Комсомольцы Западной Украины готоы бороться за будущее соей Родины за ее целостность и незаисимость

15 апреля текущего года в г. Хмельницком, под председательством первого секретаря ЦК ЛКСМУ Михаила Кононовича, состоялось бюро ЦК ЛКСМУ и совещание руководителей Комсомола западной Украины Волынской, Черновицкой, Тернопольской, Хмельницкой и других областей региона. На собрании были рассмотрены вопросы текущей деятельности организации, товарищами из разных регионов были изложены предложения относительно проведения дальнейшей практической работы в современных условиях сложной общественно-политической обстановки и преследования коммунистов нынешним профашистским режимом. Главным в повестке дня совещания стоял вопрос, любым способом помешать действующей власти расшатать и уничтожить государственность Украины, путём серии блокад, хаоса, войны конечной целью которых является , переход страны под внешнее управление западного капитала.

Комсомольцы Западной Украины готовы бороться за будущее своей Родины, за ее целостность и независимость2

Руководители Комсомола западной Украины подчеркнули, что делегированы на данное мероприятие своими областными комитетами за которыми стоят сотни молодых людей готовых подставить плечо своей родине в трудную минуту и не отдать страну на растерзание и уничтожение нынешней Киевской власти. Священный долг каждого комсомольца страны бороться за будущее социалистической, правовой Украины, где не будет места олигархам, войнам, политическим преследованиям инакомыслящих , ведь история нашей страны доказала, что только комсомольцы и коммунисты могут гарантировать Украине территориальную целостность и не зависимость.

Комсомольцы Западной Украины готовы бороться за будущее своей Родины, за ее целостность и независимость1

Также участники собрания почтили память возложив цветы к мемориалу славы, Николая Фёдоровича Ватутина, советского военачальника, генерала армии, Героя Советского Союза, подло раненого как всегда из-под тишка в спину в феврале 1944 года и скончавшегося от ранений 15 апреля от рук фашистских пособников, украинских националистов и карателей из УПА. Так же коварно в спину и абсолютно те же националистические профашистские силы в феврале 2014 года ранили и Украину пытаясь погубить её, но мы комсомольцы Украины не допустим этого и лозунг наш « Украине выстоять! Социалистической Украине быть!».

Комсомольцы западной Украины приняли соответствующее обращение к молодежи республики.

Пресс-служба ЦК ЛКСМУ

ЗВЕРНЕННЯ

комсомольців Західної України до молоді

Правонаціоналістичні сили, що захопили владу на хвилі протестних виступів широких мас громадськості, незадоволених наслідками правління авторитарного режиму Януковича, виявилися нездатними змінити ситуацію на краще, забезпечити міцний правопорядок в країні, захистити законні права, життя, майно простих громадян.

Теперішній режим, як і попередній, спирається на олігархічні кола компрадорського капіталу, нехтує Конституцією, грубо порушує права і свободи людини.

Розвиток  подій у цьому згубному напрямку призведе до подальшої руйнації єдності і територіальної цілісності України, загрози поширення братовбивчої громадянської війни.

Загострюють ситуацію та поглиблюють розкол у суспільстві подвійні підходи владних структур і підпорядкованих їм репресивних органів до протестних акцій, потурання неонацистським силам – послідовникам пособників гітлерівських фашистів часів Великої Вітчизняної війни.

Якщо раніше протистояння було відображенням боротьби за привласнення майна стратегічних об’єктів, які ще перебували у державній власності, та перерозподіл раніше награбованого між олігархічними кланами, чиї інтереси захищали, з одного боку Янукович і Партія регіонів, а з іншого – тодішня так звана «опозиція», то тепер боротьба розгортається всередині самого націоналістичного режиму до якого приєдналися перебіжчики з Партіі регіонів. Ця боротьба стала ще більш жорсткою і небезпечною для суспільства.

Сьогодні зміст і спрямованість дій владної верхівки, шляхи вирішення внутрішніх проблем і конфліктів визначаються не українською владою, не українським народом, а зовнішніми силами.

Фактичне перетворення суверенної Української держави на протекторат західних держав – це ще один злочин правлячих кіл, – слухняних виконавців волі міжнародного імперіалізму, – перед нашим народом.

Обіцянки лідерів неонацистського режиму забезпечити «життя по-новому», розвивати демократію, самоврядування, децентралізувати владу на ділі обернулися встановленням в країні авторитарного режиму, зосередженням в руках глави держави практично необмежених повноважень, перетворенням України на тоталітарну, поліцейську державу. Парламент деградований і став збіговиськом неадекватних персон, законотворчий процес перетворено на «продавлювання»потрібних правлячому режиму актів, які часто порушують права і свободи людини і значно погіршують соціально-економічне положення трудового народу.

Після вчиненого в лютому 2014 року державного перевороту нацистську ідеологію зведено, на порушення Конституції, в ранг державної. На державному рівні розгортаються гучні кампанії, спрямовані на те, щоб позбавити народ України історичної пам’яті, без війни переграти підсумки Великої Вітчизняної війни, героїзувати пособників фашистів. Воїни Радянської армії, які визволили територію України від загарбників, оголошуються окупантами.

Жорстоко придушуються, в тому числі із залученням збройних бандформувань, опозиція, будь-які прояви вільнодумства, розганяються мирні мітинги та протестні виступи, їх учасники піддаються репресіям, моральному і фізичному терору, а опозиційні партії і рухи – розгрому і пограбуванню.

Ще не бачена хвиля антикомуністичного психозу здіймається, по-перше, для того, щоб відвернути увагу людей від катастрофічних наслідків діяльності нової влади у всіх сферах суспільства, які роблять нестерпним життя величезної більшості нашого народу, поглиблюють розкол в нашому суспільстві, а по-друге, щоб залякати їх, не допустити протестних виступів.

Відмова від радянського минулого і від радянського спадку означає відмову від успіхів і перетворення України на бананову республіку, а її народ прирікають на холуйство перед західними панами. Капіталістична система, особливо ускладнена фашистськими збоченнями, не здатна вивести народ на шлях добробуту і процвітання. Порятунок для України – повернення на соціалістичний шлях розвитку.

Роки правління запроданського націонал-олігархічного режиму відкинули Україну в соціально-економічному розвитку на кілька десятиліть назад, трагічно відбилися на житті десятків мільйонів наших співвітчизників, створили реальну загрозу втрати її як держави українського народу.

Ці роки відзначені:

 • безпрецедентним занепадом вітчизняної економіки, обсяг валового внутрішнього продукту якої ледь перевищує третину від рівня початку 90-х років минулого століття (в доларовому вимірі), системною деградацією і тотальною деіндустріалізацією, більш ніж 80-відсотковим зносом основних фондів;
 • поглибленням майнового, соціального розшарування суспільства внаслідок катастрофічного зубожіння більшості населення
 • поглибленням майнового, соціального розшарування суспільства внаслідок катастрофічного зубожіння більшості населення
 • фактичним позбавленням громадян країни багатьох декларованих Конституцією прав і свобод, знищенням найсправедливішої системи соціальних гарантій, в тому числі ліквідацією гарантованих прав на працю, безкоштовне медичне обслуговування, що стало для мільйонів знедолених людей практично недоступним; перетворенням України на вимираючу країну;
 • зруйнуванням судової системи, деградацією інституту прокуратури, небезпечним протистоянням між правоохоронними органами;
 • тотальною корумпованістю управлінських структур і правоохоронних органів, знищенням професіоналізму і відповідальності в усіх сферах державної діяльності.

Встановлення в країні неонацистського режиму, придушення загальновизнаних прав і свобод громадян, зокрема в мовній сфері, стали головною причиною небезпечного загострення ситуації, яке призвело до фактичної втрати Криму і братовбивчої громадянської війни, розв’язаної київським режимом проти громадян України, що проживають в Донецькій і Луганській областях, – війни, яка ведеться з протизаконною участю регулярних Збройних Сил під фальшивим прикриттям «антитерористичної операції», до різкого погіршення відносин з Російською Федерацією.

Загинули і поранені десятки тисяч військовослужбовців і мирних громадян, у тому числі дітей, жінок, людей похилого віку. Понад два мільйони залишилися без домівок, стали вимушеними переселенцями у своїй країні або шукають притулку за її рубежами. Кров ні в чому не винних людей продовжує литися. Економіку Донбасу значною мірою зруйновано. Держава зазнає величезних втрат. З метою виправдати злочини, скоєні проти свого народу, неонацистський режим видає розв’язану ним громадянську війну за війну між Росією і Україною.

Відвернення втрати України, недопущення її розвалу є тепер НАЙВАЖЛИВІШИМ, НЕВІДКЛАДНИМ ЗАВДАННЯМ.

Вихід із цієї згубної для країни ситуації є:

 1. ліквідація профашистського режиму та наслідків антиукраїнського державного збройного перевороту 2014 р.;
 2. припинення війни на Сході країни, врегулювання відносин з Росією;
 3. врахування особливостей регіонів, кожен з яких має свою специфіку (національний склад, релігійні конфесії, ставлення до минулого, історичних подій і діячів, символіка та ін.);
 4. розглянути численні пропозиції про вдосконалення державного устрою України, в тому числі про перехід на федеративну форму з міцними конституційними гарантіями її цілісності і єдності. Це послужить надійною протиотрутою від сепаратистських проявів;
 5. виведення вітчизняної економіки з глибокої кризи, конкретні пропозиції щодо цього викладені в Антикризовій програмі КПУ «Від війни – до миру».

м. Хмельницький

 

Автор : btamedia

Комсомол Украины (ЛКСМУ)
Разработчик: ЗАО «Ронинград»
Все права защищены © 1919-2017Яндекс.Метрика